1987, kresba ceruzou na papieri, 60x49,5 cm, značené vpravo dole „E. Zmeták“
80,00 €
1968, akvarel na papieri, 43x60 cm, značené vpravo dole „Ladislav Čemický 968“
250,00 €
ofset na papieri, 29,5x87 cm, neznačené
Proveniencia: pozostalosť J. Kollera.
250,00 €
tlač na papieri, 28,5x19,4 cm (každá), neznačené
60,00 €
1989, olej na sololite, 17,5x21,5, značené vpravo dole „Světla Kolesárová 1989“
40,00 €